MOJE DALŠÍ WEBY:

 

Filmové zvuky - to je můj web, na kterém si můžete stáhnout spoustu humorných úryvků z českých i zahraničních filmů, ponejvíce samozřejmě komedií, všechny zvuky jsou komprimovány stejně jako na tomhle webu, tzn. s jejich přehráním zaručeně nebudete mít žádné potíže.
   
Hvězdné války - obrázky, zvuky a videa ve formátu DivX z původní trilogie (ve zvláštním vydání) této ságy. Tento web není takříkajíc jednotný, ale skládá se ze tří relativně samostatných částí k jednotlivým epizodám: Hvězdné války, Impérium vrací úder a Návrat Jediho.
   
Pán prstenů - čemu se věnuje tento web, je naprosto jasné. Pro upřesnění tedy, na této stránce naleznete rozsáhlé fotogalerie ze zatím dvou natočených dílů, ze Společenstva prstenu navíc poměrně obsáhlý popis děje, a v případě Dvou věží tedy jen fotogalerii.
   
Wallpapery - tohle není tak úplně samostatný web, je to jenom jedna stránka s několika wallpapery, které jsem "kdysi" vyrobil. Kromě wallpaperu z filmu Matrix je tu ještě jeden z Pána prstenů, Fantoma Paříže, ale hlavně ze seriálu Ženatý se závazky, který zachycuje bundovský výlet do Anglie.

 

Jestli jste tu čekali adresy na jiné matrixovské stránky, tak bohužel. Nevěšte ale hlavu, je jich všude jako máku a většinou jsou velmi kvalitní, takže velice snadno nějakou další najdete sami.

 

 
   
© Petr
 
Pokud se Vám moje stránky líbí, nebo jestli máte nějaké náměty či připomínky, můžete mi e-mailnout na:
sound.master@seznam.cz